ikinci el playstation

İkinci El Playstation Alan Yerler İstanbul

Playstation 4 ve Playstation 3 Oyun Konsolu Alıyoruz

Oyun oynamayı çok seviyor ve bir oyun konsoluna sahipsiniz fakat artık hayat şartları ile oyun oynamaya zamanınız yok ve ürünün yatmasını istemiyor ve paraya çevirmeyi düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

Sıfır Kapalı Kutu Playstation Xbox Oyun Konsollarınızı Değerinde Alıyoruz

ikinci el playstation alım ekibi olarak 2.el playstation 4, 2.el playstation 3, 2.el xbox oyun konsollarınızı adresinizden gelerek Nakit Ödeme ile satın almaktayız.

Playstation 4, Playstation 3, Xbox oyun konsollarını elinizden çıkarma sebebiniz ne olursa olsun 0532 692 48 82  telefon numarasından bizleri arayarak yada Whatsapp üzerinden yazarak satma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul trafiğinizi göz önüne alarak mobil araçlarımız 30 – 45 dk arasında adresinize gelerek Nakit Ödeme ile 2.el playstation4 , 2.el playstation 3, 2.el xbox oyun konsollarınızı satın almaktadır.

ikinciel sıfır playstation 4 alan yerler
ikinciel sıfır playstation 4 alan yerler

Playstation Xbox Nintendo Oyun Konsollarınızı Nakit Olarak Almaktayız

Satmak istediğiniz Playstation 4, Playstation 3, Xbox oyun konsollarının, joystick resimlerini çekerek 0532 692 48 82 numarasına Whatsapp üzerinden göndererek ürün için fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerinden 2.el playstation 4, 2.el playstation 3, 2.el xbox oyun konsol satın alma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

ikinci el xbox oyun konsolu alınır
ikinci el xbox oyun konsolu alınır

Playstation 4, Playstation 3, Xbox oyun konsollarınızı satmak için hemen bize ulaşın;

0532 692 48 82

Bize Oy Verin !
[Total: 1 Ortalama: 5]
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı