ikinciel fotograf makinesi alanlar

İkinci El Fotoğraf Makinesi Alan Yerler İstanbul

Fotoğraf makinesi satmak isterim diyorsanız sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler olarak bizlere ulaşarak, marka ve modelini belirttiğinizde sağlam ve çalışır vaziyetteki her marka profesyonel fotoğraf makineleriniz için averaj bir fiyat çıkartarak, anlaşma sağlandıktan sonra bulunmuş olduğunuz yada ortaklaşa kararlaştırılan adreste buluşarak, fotoğraf makinenizi alıp ödemenizi değerinde nakit olarak yapıyoruz.

0535 252 52 50 Nolu telefon numarası üzerinden fotoğraf makineleriniz için fiyat teklifi alabilir whatsapp aracılığı ile fotoğraflarını ve model bilgilerini gönderip fiyat alabilirsiniz

Canon Profesyonel Dslr Fotoğraf Makinesi Alanlar
Canon Profesyonel Dslr Fotoğraf Makinesi Alanlar

Değerinde Canon Nikon ve Sony Profesyonel Fotoğraf Makinelerinizi Alıyoruz

Başta canon fotoğraf makinesi olmak üzere nikon fotoğraf makinesi ve öteki marka modeldeki makinelerınıza talibiz. Bir telefon kadar yakınımızda olduğumuzu ihmal etmeyinız. Satacağınız fotoğraf makinesi shutter sayısı ( çekim sayısı ) yada lens özelliklerini telefon aracılığı ile bizlere bildirerek ortalama bir fiyat alabilirsiniz.İkinci el fotoğraf makinesi alan yerler olarak slr profesyonel body ürünlerinizi 30 dakika içinde bulunduğunuz yere gelerek alım işlemini gerçekleştiriyor ve ödemenizi nakit yada banka hesabınıza yapıyoruz.

ikinci el sony fotoğraf makinesi alanlar
ikinci el sıfır sony fotoğraf makinesi alanlar

Canon fotoğraf makinelerininde bir çok değişik modelleri bulunmaktadır. Bu makinelerin günlük kullanımlarında doğan arızaları ve benzeri teknik hatalarından dolayı firmamızın uzman deneyimli elamanları bulunmaktadır.Elinizde bulunan canon fotoğraf makinelerinizin çalışır durumda olması kaydı ile hem firmanın hem müşterinin karı gözetilerek alınmaktadır. Türkiye genelinde ikinci el fotoğraf makinesi alınır alım işi bizim ve firmamızın uzmanlık alanında olmakla bize Türkiyenin her ilinden ve ilçelerinden ulaşmanız kafi olup alan kişi memnuniyetini üst seviyede olması maduriyet yaşanmadan elinizde bulunan ikinci el Canon , Nikon ve Sony marka fotoğraf makinelerinin satın alınması yapılır.

Nikon Profesyonel Fotoğraf Makinelerinizi Alıyoruz
Nikon Profesyonel Fotoğraf Makinelerinizi Alıyoruz

Profesyonel Fotoğraf Makinelerinizi ve Stüdyo Ekipmanlarınız Alınır

Profesyonel Fotoğraf makinesi lenslerinizi stüdyo ekipmanlarınızı satın alıyoruz fotoğraf makinenizi sattınız ancak elinizde kullanmadığınız profesyonel lensleriniz var ve lens alan yerleri arıyorsanız aynı şekilde bizlere ulaşabilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz. 75mm – 300 mm – 18 mm – 300 mm  55mm – 300 mm çiziksiz fotoğraf makinesi lenslerinizde tarafımızca nakit olarak alınmaktadır. Detaylı bilgi ve fiyat talebinde bulunmak için, telefon numaralarımızdan yada whatsapp üzerinden bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Video Kamera Stüdyo Ekipmanı Alıyoruz
Video Kamera Stüdyo Ekipmanı Alıyoruz

Sıfır Kullanılmış ikinci El Fotoğraf Makinesi Alan Yerler İstanbul

ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler makinelerinizi değerlendirme yaparken fotoğraf makinenizin yorulmamış olmasına shutter sayısı ( çekim sayısı ) body temizliği fotoğraf makinesi üzerinde bulunan lensin modeline çalışır olup olmadığına, çizik olup olmadığı ve şarj aleti ve bataryasının orijinal olup olmaması gibi durumlar, ikinci el fotoğraf makinesi alımı yaptığımızda göz önünde bulundurduğumuz kurallardan bir kaçıdır.Bu kurallar nezdinde fiyatlandırma işlemleri yapıyor ve bulunduğunuz ilçe ve mahalleden ikinci el alım hizmeti sağlamış oluyoruz.

Bize Oy Verin !
[Total: 1 Ortalama: 5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir