İkinci El Yazıcı ALan Yerler

ikinci el yazıcı alan yerler olarak firmamız ikinci el ve sıfır satmak istediğiniz yazıcılarınızı adresinizden değerinde nakit olarak satın almaktadır; Ne tür hangi marka yazıcıları satın alıyorsunuz diyecek olursanız Lexmark , HP , Xerox, Brother ,Okı, Samsung, ve Canon marka çalışır durumda olan profesyonel lazer yazıcılarınızı nakite anında satışını gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul İkinci El Lazer Yazıcı Printer Satın Alımı

istanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında tüm ilçe ve mahallelerden satın alma hizmetimiz vardır, Elinizde bulunan yazıcı ve tarayıcı fotokopi makineleriniz için fiyat teklifi almak ve satışını gerçekleştirmek için 0535 252 52 50 numaralı telefonumuzu arama yaparak yada whatsapp üzerinden ürüne ait görselleri ve detaylı bilgilendirmeden sonra tarafınıza fiyat teklifi sunulur teklifimizi kabul etmeniz durumunda istanbul kadıköy şubemize gelerek ürününü teslim edebilir yada istanbul bölgesinde bulunan çalışanlarımız sayesinden adresinizden ücretsiz olarak alım yapabiliriz.

İkinci El Değerinde Yazıcı Alımı Yapıyoruz

ikinci el lazer toner yazıcılarınıza talibiz,eski ve başlangıç seviyesindeki yazıcılarınızı malesef alamıyoruz. Kabul ederseniz ki sıfır fiyatı örnek verecek olursak 500 750 lira gibi yazıcıların kartuş maliyeti cihazdan daha yüksektir ve ikinci el sektöründe bu yazıcıların değeri asla yoktur ve son kullanıcılar tarafından satın alınabilir.

Lazer Yazıcı Alan Yerler

ikinci el lazer yazıcı alıyoruz; Aldığımız profesyonel yazıları lexmark , canon , brother, oki, samsung, xerox ve hp yazıcıların alımını gerçekleştiriyoruz,Ofislerinizde Evlerinizde ve stüdyolarınızda bulunan kullanmadığınız tonerli ve lazer profesyonel yazıcılarınızı anında nakite çeviriyoruz.

ikinci el lexmark yazıcı alanlar
ikinci el lexmark yazıcı alanlar

Sıfır ve Kullanılmış İkinci El  Yazıcı Alımı

İkinci el yazıcı alımı konusunda kurumsal olarak hizmet veren firmamız marka ve modeli ne olursa olsun satın alımını gerçekleştirmekteyiz. Elinizde bulunan mürekkepli kartuşlu yazıcılarınızın alımını sağdece sıfır kapaklı kutu ise alımını yapmaktayız. 0535 252 52 50 numaralı telefonumuzu arayarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz ve ikinci el alım hizmetini kurumsal olarak yapan firmamız alımını yaptığı yazıcılar ve diğer elektronik ürünleriniz için satış sözleşmesi yaparak alım yapmaktadır.

Bize Oy Verin !
[Total: 1 Ortalama: 5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir