ikinci el monitör alan yerler istanbul

İkinci El Monitör Alan Yerler İstanbul

ikinci el monitör alan yerler ikinci el sıfır oyuncu monitörü ve lcd led monitörlerinizi değerinde nakit satmak için bizi arayın.Led, 3d, ıps-led, lcd ve dokumatik bilgisayar monitörleri ikinci el sıfır alımını yapmaktayız.

ikinci el monitör alan yerler
ikinci el monitör alan yerler

İkinci El Sıfır Monitör Alımı Yapıyoruz

Monitörler bilgisayarlarda görüntü aldığımız aygıttır.işlemci tarafından işlenen verilerin kullanıcıya görsel olarak iletilmesini sağlamaktadır. İkinci el bilgisayar Monitör ve ekran kartı, görüntünün oluşması için birlikte çalışırlar. Monitör çözünürlüğü ve büyüklüğü ne kadar iyi olursa o kadar iyi sonuçlar elde edersiniz. Çözünürlük ekrandaki nokta sayısıdır. Çözünürlük arttıkça ekrandaki görüntüler küçülür ve ekrana daha fazla bilgi sığar. Ekran büyüklüğü arttıkça yüksek çözünürlükte kaliteli görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Ekran çözünürlükleri 1920*1080, 2560*1080, 3440*1440, 3840*2160 gibi değişiklikler gösterirken ekran boyutları 21.5 inç, 24 inç, 34 inç, 35 inç, 49 inç gibi değişiklikler göstermektedir.

ikinci el bilgisayar monitör alan yerler
ikinci el bilgisayar monitör alan yerler

ikinci el lcd led curver monitör ve ikinci el monitör satmak istiyorsanız 0532 692 48 82 nolu telefon numaramızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz whatsapp üzerinden satmak istediğiniz monitörün fotoğrafını ve ürüne ait marka model bilgisi verdikten sonra size ön fiyat teklifimizi sunuyoruz. ikinci el monitörünüz için adresinize kadar gelen ekip arkadaşlarımız anlaştığımız fiyat üzerinden nakit olarak satın alımı yapmaktadır. Sıfır yada ikinci el lcd, led curver monitörlerinizi ve ikinci el bilgisayar alan yerler olarak değerinden nakit satın alıyoruz.

Lcd Led Curved İkinci El Monitör Alımı Yapmaktayız

İstanbul İkinci El Monitör Alan Yerler

istanbul ili ve ilçelerinde ikinci el monitörlerinizi adresten alım yapmaktayız Hp Monitör, Ataşehir sıfır LG Monitör, Ataşehir sıfır Samsung Monitör, Ataşehir sıfır Vestel Monitör ve Ataşehir diğer markalar farketmeksizin Ataşehir sıfır monitörlerinizi değerinde nakit satın alıyoruz.ikinci el monitörünüz var ve satmak mı istiyorsunuz ikinci el ve monitörünüzü satarak nakite çevirmek istiyorsanız bizi hemen arayın istanbul ili içerisindeki bulunduğunuz noktaya kadar gelerek satın alımını gerçekleştiriyoruz.

Bize Oy Verin !
[Total: 1 Ortalama: 5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir